Sesja Ślubna za Granicą

Jeśli marzycie o sesji ślubnej poza granicami Polski to dobrze trafiliście ! Sesja ślubna za granicą to doskonały pomysł dla osób, które nie boją się latać, biegać i są po porostu szczęśliwe.
Zdjęcia te pozwolą Wam na zawsze zapamiętać te wyjątkowe momenty. Będziecie do nich wracać przez wiele lat i na pewno pochwalicie się ich rezultatami przed bliskimi.
Na sesję taką decyduje się co raz więcej par dzięki tanim lotom. Jednak trzeba pamiętać ,że plener taki należy bardzo dobrze zaplanować dużo wcześniej.

Koszty Sesji za Granicą

Koszty sesji ustalamy indywidualnie, w zależności na jako długo będziecie chcieli nas zabrać. Ale z doświadczenia wiemy, że są to 3-4 dni. Dzień pierwszy i ostatni to dni w które przylatujemy i odlatujemy.
Do tego dochodzi nasz nocleg. Nie wymagamy hoteli 5-gwiazdowych a na booking.com można znaleźć wiele ciekawych i naprawdę takich ofert. Na cenę biletu lotniczego zaś ma wpływ termin oraz z jakim wyprzedzeniem rezerwujemy bilety. Dla przykładu powiem wam, że udało nam się kiedyś lecieć do Paryża za 86pln. Więc jak to mówią nie taki diabeł straszny.

Gdzie Wybrać się na Plener Zagraniczny

W Europie znajdziemy wiele pięknych miejsc, do których trzeba się wybrać na sesję ślubną. Londyn, Barcelona, Paryż, Rzym, Toskania,Santorini, Zakhyntos, Sycylia , Jezioro Como, Teneryfa, Madera,Wenecja, Praga.
Idąc dalej ?. Norwegia, Islandia, Irlandia. Możemy wspólnie ustalić ,które miejsce najbardziej spełni Wasze oczekiwania. Osobiście lubimy miejsca , które znamy , ale jesteśmy otwarci na wszystkie wasze propozycje, nawet te najbardziej zwariowane.

Call Now ButtonZadzwoń do Nas!