• 0
Portfolio Description

Angelika i Grzegorz ? wesele w Ranczo pod Lasem

Historia Angeliki i Grzegorza jest bardzo niezwykła. Czas jaki spędzamy podczas ślubu, wesela czy sesji plenerowej, pozwala nam bliżej poznać nasze pary. A bardzo często mamy z wieloma parami kontakt do dziś. Ale wracając do Andżeliki i Grzegorza… kiedy zapytaliśmy ich, jak się poznaliście??? Andżelika odpowiedziała – to było przeznaczenie, Grzegorz sprzedawał mieszkanie a ja z mamą je kupiłyśmy. Krótko mówiąc kupiła mieszkanie z narzeczonym. I jak to nie wierzyć w przeznaczenie.
Młoda para na miejsce swojego wesela wybrała Ranczo pod Lasem . Jako fotografowie ślubni mam naprawdę mnóstwo okazji, by poznać sale weselne różnego typu. Ale ta lokalizacja jest jedną a naszych ulubionych. Ranczo to pięknie położony obiekt z niesamowicie oryginalnym i eleganckim wnętrzem, rozległym ogrodem i lasem znajdującym się tuz obok. Przestronna sala zagwarantowała dużo miejsca gościom, którzy z młodą parą do rana bawili się przy muzyce z lat 80 i 90. Zapraszamy do obejrzenia kilku klatek z ich jakże romantycznego ślubu i wesela.

Kontakt

W celu rezerwacji terminu lub sprawdzenia jego dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego,
poprzez chat znajdujący się na naszej stronie internetowej, formularz kontaktowy poniżej lub za pomocą mediów społecznościowych.

Telefon

+48 505 113 814

Telefon

+48 512 459 489

Email

kontakt@galeriaobrazu.com

Facebook

Formularz Kontaktowy
    Call Now ButtonZadzwoń do Nas!