• 0
Portfolio Description

Wesele Małgosi i Adama w Hotel Kormoran Resort i Spa

Tym razem opowiemy Wam historię Małgosi i Adama. Przemiłych osób, które mieliśmy okazję poznać na ślubie siostry Małgosi. W zasadzie znaliśmy już całą rodzinę, rodziców, rodzeństwo i bliskich znajomych. W domu Małgosi czuliśmy się jak u siebie. Zaś Pan Młody tego dnia rozczulał nas na każdym kroku. Był tak niezwykle szczęśliwy i wzruszony całą sytuacja że co chwilę widzieliśmy łzy w jego oczach. Zresztą co chwilę ktoś płakał, na szczęście były to łzy pokazujące nam jak dużo emocji wszystkim dostarczał ten niezwykły dzień.
Przyjęcie weselne odbyło się w Hotelu Kormoran Resort i Spa. Miejsce to słynie z niezwykle pięknej sali balowej, cudownym wnętrzu w stylu glamour oraz obsługi na najwyższym poziomie. Miejsce jak i styl dekoracji który wybrała Para Młoda swą ekskluzywnością podkreślił wyrafinowany charakter całej uroczystości. Kiedy z naszej strony padło pytanie… Kochani gdzie robimy plener, Małgosia i Adam bez zastanowienia odpowiedzieli… jedziemy do Niemiec!
Majestatyczna i zabytkowa architektura oraz ogrody tarasowe Sanssouci na żywo robią ogromne wrażenie. Panna młoda odnalazła się tych przestrzeniach znakomicie! Z jaką swobodą i pewnością siebie poruszała się przed obiektywem! Że nie wspomnimy już o romantycznych kadrach we dwoje? Ten ogień, namiętność i gorące uczucie widać między naszymi bohaterami na pierwszy rzut oka. Przyjemnością dla nas było stworzyć dla Was reportaż ślubny i uwiecznić pamiątkowy plener! Raz jeszcze na nowej drodze życia życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze!

Kontakt

W celu rezerwacji terminu lub sprawdzenia jego dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego,
poprzez chat znajdujący się na naszej stronie internetowej, formularz kontaktowy poniżej lub za pomocą mediów społecznościowych.

Telefon

+48 505 113 814

Telefon

+48 512 459 489

Email

kontakt@galeriaobrazu.com

Facebook

Formularz Kontaktowy
    Call Now ButtonZadzwoń do Nas!